Profesionálna montáž tempomatu

Autopomocník Vám ponúka doplnkovú montáž a spustenie fabrického tempomatu do Vášho vozidla, s použitím originálnych pôvodných dielov.

Tempomat X250 6-pin

Aplikácia vhodná pre modely FIAT Ducato 2006-2009. Peugeot Boxer a Citroen Jumper 2006-2012. Montáž zahŕňa doplnenie páčky, a kabeláže do vozidla, spustenie funkcie tempomatu a test.

CENA: 280€

Tempomat X290 2/3-pin

Aplikácia vhodná pre modely FIAT Ducato 2010+. Peugeot Boxer a Citroen Jumper 2014+. Montáž zahŕňa doplnenie páčky, a kabeláže do vozidla, spustenie funkcie tempomatu a limitéra a test.

CENA: 290€

Tempomat X244 JTD 

Aplikácia vhodná pre modely FIAT Ducato 2000-2006. Peugeot a Citroen Jumper. Montáž zahŕňa doplnenie páčky, a kabeláže do vozidla, spustenie funkcie tempomatu a test.

CENA: 280€

Tempomat FCA MY2016+

Aplikácia vhodná pre najnovšie modely vozidiel koncernu FCA, Jeep FIAT Alfa Romeo. Montáž zahŕňa doplnenie ovládačov a kabeláže volantu, kabeláže do vozidla, spustenie funkcie tempomatu a limitéra a test.

CENA: 350€

Tempomat  VAG

Aplikácia vhodná pre viaceré modely koncernu VAG pre Škoda VW Seat a Audi s podvolantovou jednotkou. Montáž zahŕňa doplnenie páčky, a kabeláže do vozidla, programovanie jednotky, spustenie funkcie tempomatu a test.

CENA: 280€

Tempomat PSA / RENAULT

Aplikácia vhodná pre viaceré modely vozidiel Peugeot , Citroen a RENAULT.  Montáž zahŕňa doplnenie páčky, alebo tlačidiel volantu a kabeláže do vozidla, spustenie funkcie tempomatu a limitéra a test.

CENA: 280€

Tempomat KIA Hyundai MY2012+

Aplikácia vhodná pre modely koncernu KIA Hyundai. Montáž zahŕňa doplnenie ovládačov a kabeláže volantu, kabeláže do vozidla, spustenie funkcie tempomatu a test.

CENA: 280€

Tempomat KIA Hyundai MY2016+

Aplikácia vhodná pre najnovšie modely vozidiel koncernu KIA Hyundai. Montáž zahŕňa doplnenie ovládačov a kabeláže volantu, kabeláže do vozidla, spustenie funkcie tempomatu a limitéra a test.

CENA: 350€

Asistovaná montáž tempomatu

V čase pandémie COVID-19 ponúkam túto netradičnú službu, keďže montážne výjazdy neprichádzajú do úvahy. Po vzájomnej konzultácii vyrobím montážnu sadu do vozidla a vytvorím návod, následne asistujem pri vlastnej montáži on-line. Akcia platí iba do odvolania výnimoného stavu.

CENA: individuálna