Doplnky

      Poradím a pomôžem pri kúpe autodoplnkov, náhradných dielov a príslušenstva. Ďalej vybavím STK/EK/KO, autofólie, čistenie a leštenie.. Čokoľvek čo potrebujete..  Po dohode prídem, prevezmem Vaše auto, pomôžem so zabezpečením konkrétnej služby a príslušného tovaru. Následne priveziem auto späť. O všetkom budete informovaní z pohodlia Vášho domova. Môžete sa nerušene venovať svojim záľubám, alebo práci...

Auto má slúžiť, no aby slúžilo plnohodnotne potrebuje údržbu, vybavenie, doplnky a príslušenstvo. Údržba spočíva v profesionálnom servise  no najmä vyžaduje kvalitné náhradné diely. Zabezpečím a dodám to najkvalitnejšie čo je na trhu zo širokej škály autodielov. 

Výbavu vozidla určuje výrobca auta už pri jeho zrode. No je veľa možností ako výbavu vylepšiť o originálne systémy, alebo o systémy renomovaných výrobcov. Chcete tempomat, cúvaciu kameru, limitér rýchlosti alebo infotainment? Záleží len na Vás. Ja to zabezpečím. Od vytypovania po odbornú montáž a spustenie. Doplnky dávajú autu pridanú hodnotu. Zo strany funkčnosti aj estetiky. Ak potrebujete strešné nosiče priečne alebo pozdĺžne, nosiče lyží, bicyklov, ťažné zariadenie, centrál, alebo cúvací senzor, obrátte sa na mňa. Zabezpečím vhodný výrobok, jeho montáž a v prípade potreby aj administratívu zápisu do technickéh preukazu. So splnomocnením aj samotný zápis.

 Príslušenstvo dodáva autu všestrannosť. Sezónne prezutie na samostatných diskoch ako sada, Vám ušetrí nielen čas strávený v pneuservise, ale najmä šetrí pneumatiky. Pri vyzúvaní a obúvaní pneumatiky na disk sa pneumatika nadmerne namáha. Preto odporúčam zabezpečiť si zimnú a letnú sadu kolies, v zime funkčnú, v lete aj estetickú. Ušetríte po všetkých stránkach. Zabezpečím vhodné disky rozmerovo, dizajnovo aj finančne. Dodám vymedzovacie krúžky aj stredové krytky s logom výrobcu vášho auta. Zabezpečím snímače tlaku (TPMS), ich kalibráciu a spárovanie s autom. Vytypujem a dodám Vám vhodné pneumatiky spĺňajúce všetky atribúty Vášho jazdeckého štýlu. Samozrejme zabezpečím pneuservis.

späť