Administratíva

     Auto si vyžaduje množstvo papierovania, najmä ihneď po uzatvorení zväzku. Bezprostredne po kúpe auta musíme uzavrieť povinné zmluvné poistenie (PZP). Na trhu je množstvo poisťovní, čo ponúkajú svoje služby, pri plnení poistného sa však veľmi líšia. Sprostredkujem stretnutie vo vybranej poisťovni, s pracovníčkou, ktorá je špecialistkou v oblasti PZP a havarijného poistenia a spoločne uzavrieme poistku. 

Po obdržaní odhláseného Technického Preukazu sa musí auto prihlásiť v lehote 30 dní. Pomôžem vybehať postupne všetky náležitosti predchádzajúce aktu prihlásenia vozidla na Dopravnom Inšpektoráte (DI) a vyplním príslušné dokumenty. Zabezpečím realizáciu prepisu rezerváciou stránky v konkrétnom čase, čím obmedzím dobu čakania na úkon na minimum. 

V prípade ak ste pracovne vyťažený natoľko, že na prihlásenie auta nemáte čas, môžem to urobiť za Vás. A to na základe notárom overenej plnej moci. V takom prípade Vás budem zastupovať, auto obhliadnem, prepíšem a následne Vám ho odovzdám s novými tabuľkami s evidenčným číslom, ktoré samozrejme namontujem. Vy už len počkáte na doručenie malého technického preukazu kuriérom. Som Váš Autopomocník, šetrím Váš čas a čas sú peniaze...

späť